Telefon ve Bilgisayar İnceleme

Home / Telefon ve Bilgisayar İnceleme

Yardım İster Misiniz ?

Telefon ve Bilgisayar İnceleme

telefon ve bilgisayar inceleme - Telefon ve Bilgisayar İnceleme

Telefon ve Bilgisayar İnceleme

Telefon ve Bilgisayar İnceleme Hizmetleri

Bilgisayar İnceleme

Uygulama Geçmiş İnceleme

Tablet İnceleme

Log Kayıtları İnceleme

Telefon İnceleme

Kriminal İnceleme

Whatsapp Geçmiş İnceleme

Bilirkişi Raporu

Günümüzde bilgisayarların incelenmesi birkaç farklı sistem üzerinden yapılabiliyor iken cep telefonlarında durum daha farklıdır. Çünkü işletim sistemleri bilgisayarda iki ya da 3 sistem iken, telefonlarda durumlar değişiklik göstermektedir. Günümüzde en az 6 farklı işletim sistemi bulunduğu için hepsinin incelenmesi farklı özellikler ile oluşmaktadır.

 

Cep telefonu ve bilgisayar inceleme hizmetleri genellikle adliyelerin, şahısların ve şirketlerin üzerine oluyor. Anadolu Kriminal olarak bu konuya dair çok hassas çalışıyoruz. Cep telefonlarının incelenmesine dair geniş bir çalışma üretiliyor ve hepsi için de ayrıntılar ön plana çıkarılıyor. Cep telefon inceleme sonuçları rapor olarak mahkemelere iletiliyor ve isteklere göre farklı kurumlara sunulabiliyor.

 

Cep Telefonundan Silinmiş Mesajlar Geri Getirilir Mi?

 

Cep telefonuna dair silinmiş mesajlara ulaşmak gayet mümkün olmaktadır. Bu konuda uzmanlık gerektiği için özel yazılımlar ile ve diğer bütün seçeneklerle cep telefonlarına dair çalışmalar yapılabilmekte ve ihtiyaçlara oranla çözümler üzerinden gidilebilmektedir. Mevcut mesajların geri getirilmesi, silinmiş mesajlara ulaşılması ve daha pek çok ayrıntıya tekrar ulaşılması için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

 

Profesyonel çalışmalarımızla birlikte silinmiş bütün mesajlara ulaşabiliyor ve sizler için gerekli gördüğümüz her ayrıntıyı ön plana çıkarabiliyoruz. CMK MADDE 67/6 kapsamında cep telefonlarının inceleme raporu alınabiliyor. Silinmiş mesajları geri kurtarmak için profesyonel yazılımlar kullanmaktayız ve bu konuda uzman ekiplerimiz ile çalışmalar yürütmekteyiz. Sosyal medya ile ilgili çalışmalar yapılırken, öncelikle söz konusu telefona ulaşılıyor ve bu telefon ile ilgili detaylar ön plana çıkarılıyor.

 

Detaylı olarak incelenen telefonla birlikte sosyal medya dosyalarına kolaylıkla ulaşılabiliyor. Yapılacak telefon analizlerinden sonra telefonla ilgili ve sosyal medya ile ilgili pek çok şeye ulaşılabiliyoruz. Bu yüzden olayları aydınlatmak için kullanılan seçimleri ve beklentileri de bu aşamalarda kullanabiliyoruz. Şüphelerin ortadan kalkmasını sağlamak için bu konuda bizden katkı alabilirsiniz.

 

Silinen fotoğraflar için geri getirmek mümkün müdür?

 

Cep telefonlarından ve bilgisayarlardan silinen fotoğrafların geri getirilmesi mümkün olmaktadır. Bu konuya dair detaylı bir araştırma ve çalışma yapan Anadolu Kriminal, sizin için ve ihtiyaçlar halinde gerekli incelemeleri profesyonel olarak yapmaktadır. Tek yapmanız gereken ayrıntıların tamamına ulaşmanız ve önceliklerin hepsini ön plana çıkarmanız olacaktır.

 

Size dair kurulabilen tuzaklar, kumpaslar ve komplolar için bilirkişi raporu ile mahkemeye gidebilir ve kendinizi bir şekilde aklayabilirsiniz. Cinsel taciz ya da istismar vakalarında özellikle görüşme kayıtlarına ulaşılarak analizler yapılabilir ve suçsuzluğunuz ispatlanabilir. Uygulamalardan tutun da, navigasyon geçmişi, internet geçmişi ya da wifi ile ilgili girdiğiniz alanlar, mesajlaşmalar, Skype geçmişleri ve daha pek çok konuda karşımıza çıkarılan seçenekler bulunmaktadır. Yapılan son araştırmalar telefonların çoğu yerde delil olarak kullanıldığını gösterdiği için bu konuya dair bilirkişi raporları gerekli olmaktadır. Aile içi anlaşmazlıklardan tutun da, boşanmalara, uyuşmazlıklara ya da benzeri pek çok hukuki durumda başvurulacak kaynaklar telefonlar oluyor. Cihazların içeriğini özel bir analiz ile birlikte Adli Bilişim Metodları dahilinde inceleyerek raporlamasını yapmaktayız. Sim kart, dahili hafıza ve diğer bütün uygulamalar ile ilgili içerikleri ve analizleri de özenli olarak yapmakta ve uygulamaların geçmişleri ile birlikte sunmaktayız.

 

Bilgisayarlar için yapılan Adli Bilişim incelemeleri ile ilgili olarak, log kayıtlarından tutun da, e posta kayıtlarına, tarayıcı geçmişlerine (silinmiş olsa dahi), sık kullanılan yazılımlara, programlara, son açılan dosyalara, videolara, seslere, resimlere, sosyal medya hesaplarına ve daha pek çok detaya ulaşılabilmekteyiz. Bununla birlikte silinen dosyalar ve gizlenen dosyalar da detaylı olarak açığa çıkarılabiliyor. Aynı şekilde usb bellekler ve daha pek çok veri uzmanlarımızla ile birlikte öğrenilebiliyor.

 

Bu konuya dair detaylı analizler ve hizmet ihtiyaçları için Anadolu Kriminal olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda olan ya da danışmanlık konusunda bilgi almak istediğiniz her detay için bize ulaşın ve ihtiyaçlarınıza dair her bir soruyu cevaplayalım. Daha fazla bilgi ve ihtiyaç için zaman kaybetmeyin ve hemen bizimle iletişime geçin.